Informacje ogólne

Wyprawy i ekspedycje, które Państwu oferujemy są alternatywą do tradycyjnych programów zwiedzania Egiptu. Zdecydowanie odcinamy się od masowej turystyki, zatłoczonych miejsc, pośpiechu i nie zawsze uczciwego traktowania turysty.

Unikalność oferowanych przeze nas programów tkwi w odległych i nieznanych miejscach, kontaktach z ludźmi pustyni wraz z ich odmienną tradycją i kulturą oraz pięknem oaz i wszechobecną nieskażoną naturą. Jest to zupełnie inny wizerunek Egiptu, Libii i turystyki, gdzie każdy uczestnik safari czuje piękne i okrutne oblicze natury.

Oferta wypraw na pustynię jest skierowana do wszystkich osób bez względu na wiek. W wielu grupach, które prowadzilism w głąb pustyni były zarówno dzieci jak i osoby w podeszłym wieku. Jedynym warunkiem jest dobry stan zdrowia.

Ekspedycje są natomiast wyzwaniem rzuconym siłom natury, dlatego osoby zdecydowane na taki rodzaj safari powinny sobie zdawać sprawę z tego dokąd jadą. Na pustyni nie ma "bohaterów", wszyscy uczestnicy ekspedycji współpracują ze sobą i pomagają sobie nawzajem po to, żeby bezpiecznie i zdrowo wrócić do domu.

Pozdrawiam i do zobaczenia na wyprawach i ekspedycjach!

Mariusz Budek

Egyptian Sahara Group & Libyan Sahara Stars