Programy safari i adventure

W naszej ofercie można znaleźć zarówno programy dla osób, które pragną zmierzyć się z pustynią po raz pierwszy w życiu, jak również dla wytrawnych i doświadczonych podróżników. Programy mogą być modyfikowane na życzenie grupy.

Egyptian Sahara Group & Libyan Sahara Stars oferują szeroki zakres programów adventure i exploration obejmujące najmniej znane i trudno dostępne tereny Egiptu, od piasków Sahary po Jezioro Nassera, od Morza Śródziemnego aż po sudańską granicę. W Libii koncentrujemy sie na odleglych i malo znanych regionach granicznych z Egiptem, Sudanem, Nigrem, Czadem i Algeria oraz polnocnym wybrzezu. Pustkowia Sahary są naszą specjalnością.

Nasza oferta obejmuje regiony:

Pustyni Zachodniej, czyli wschodniej części Sahary, Pustyni Alamein na północnym wybrzeżu Egiptu, Pustynie Fajum i Pustynie Nubijską na terenach granicznych z Sudanem.

W Libii: Pustynia Murzuq, Pustynia Rebyana, Pustynia Ubari, Wielkie Morze Piasku, Pustynia Uwaynat, region Fezzanu-Akakus, Gebel Akhdar itp

PUSTYNIA ZACHODNIA

WYPRAWY- proszę sprawdzić załączone przykładowe programy

EKSPEDYCJE- proszę sprawdzić załączone przykładowe programy

KARAWANY WIELBLADAMI- proszę sprawdzić załączone przykładowe programy

 

 

PUSTYNIA ALAMEIN

POLA BITEW II WOJNY    SWIATOWEJ

 

PUSTYNIA FAJUM

SAFARI PO DNIE PREHISTORYCZNEGO MORZA TETYS

JEZIORO  NASSERA

ADVENTURE NA PUSTYNI  NUBIJSKIEJ

 

INCENTIVES I SPECJALNE GRUPY

-konferencje

-grupy medytacyjne

-pielgrzymki

 -grupy specjalne

Oferujemy specjalny serwis dla grup incentive , religijnych itp. Staramy się dostosować programy zgodnie z życzeniami i wymaganiami naszych klientów.

Więcej szczegołow proszę o kontakt

 

 

KROTKIE WYCIECZKI

Organizujemy jednodniowe wycieczki  ( są również opcje 2-3 dniowe ) do mało znanych a jednocześnie bardzo interesujących miejsc na szlakach turystycznych w Egipcie jak region Fajum ( ruiny starożytnych miast, osad i świątyń grecko-rzymskich ), Dolina Rayyan ( wodospad i dwa jeziora), Wadi Hitan ( Dolina Skamieniałych Wielorybów ), Jezioro Qarun ...a także do Sakkary, Memfis, Mejdum, Dahszur, Aleksandrii, Marsa Matruh i.....jakiegokolwiek miejsca na życzenie naszych klientów!.

Więcej szczegółów- proszę o kontakt

 

MORZE CZERWONE

Nasza baza nad Morzem Czerwonym jest Ain Sokhna, która jest oddalona tylko o ponad 100 km od Kairu. Stanowi wiec ona idealny punkt wypadowy na północną i zachodnia część Egiptu. Ain Sokhna jest również miejscem odpoczynku po wyprawach na Saharę, często wiec łączymy programy adventure z wypoczynkiem nad Morzem Czerwonym.

 

LIBIA:

LIBIA WSCHODNIA 

-Tobruk i jego okolice

-Wielkie Morze Piasku, Morze Piasku Rebyana

-Gebel Arkenu, Gebel Uwaynat

-oazy: Jaghboub, Bezzima, Tazerbo, Awjila, Jalo

 

LIBIA POLUDNIOWA

-Morza Piasku: Ubari, Murzuq

-Gory: Akakus, Msak Settafet, Msak Melleft

-wulkan Waw Namus

 

LIBIA POLNOCNO-WSCHODNIA

-region wzdluz Morza Srodziemnego od granicy egipskiej Amsaad do Ajdabiya oraz Gebel Akhdar

 

LIBIA POLNOCNO-ZACHODNIA  

-region od Ghadames -Tripoli do Leptis Magna

 

 

Więcej szczegółów- proszę o kontakt

 

 

 

 

To top